nový šrotařský server on-line www.sroty.net !!!

výkup SK plátků - www.slinutekarbidy.cz
vykupujeme slinutý karbid

Programátoři - IT - telekomunikace Přidat záznam ZDE ++

Grafik na HPP, nebo ŽL (firma z Ostravy)

Nabízíme na HPP, nebo ŽL spolupráci etickému, inteligentnímu a kreativnímu novému členu týmu na pozici grafik. Pracoviště Ostrava. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě v oblasti zdravého životního ...

Více informací

Cena: 35 000 Kč

www.bewit.love

iOS vývojář

Hledáme iOS vývojáře, který bude spolupracovat při vývoji a výrobě softwaru především pro internetové bankovnictví. Klienty společnosti jsou tuzemské bankovní instituce, ale i zahraniční, jako například Allianz, Citibank, Oberbank, Bank of Tokyo, Sberbank ...

Cena: 0 Kč

Programátor JAVA

Náplň práce: Práce na zadaných úkolech a projektech, návrh informačních systémů, implementace, systémová integrace, spolupráce s analytikem a projektovým manažerem společnosti. Komunikace v rámci týmu. Reporting. Požadavky: ● Znalosti: programování ...

Cena: 0 Kč

www.1webit.cz

Doporučujeme navštívit také:

www.tvrdokov.cz www.vykuptvrdokovu.cz www.vykup-tvrdokovu.cz www.koupimtvrdokov.cz www.tvrdokovy.cz www.vykuptvrdokovucena.cz www.karbidy.cz www.slinutekarbidy.cz www.vykup-hss.cz www.vykuphss.cz www.sroty.net.cz www.barevne-kovy.eu www.vykup-medi.cz www.vykup-vydejny.cz
302 Found

Found

The document has moved here.

bazar přidat inzerát zdarma